Victoria’s Secret Meleklerinin Güzellik Sırları

Sağlıkla gelen güzellik her kadının olmak istediği ve hak ettiği güzelliktir ve güzellik konusunda kimseyi bir kalıba sokmamak gerekir. Her kadın kendine göre güzeldir ancak insan kendine baktığında, kullandığı ürünlere ve yediği yemeklere dikkat ettiğinde doğal bir güzelliğe kavuşması karşılaşılabilecek en güzel sonuçlardan biridir. Çünkü her kadın manken kadar güzel olmayı hayal eder. Peki, her daim göz önünde olan Victoria Secret’s Melekleri bu kadar güzel olmak için neler yapıyor? Onların güzellik sırlarına bir göz atın.

Adriana Lima

img_3128

Güzelliğini korumak için günde bir adet Hindistan cevizi suyu içen manken, bu sayede canlı ve sağlıklı bir cilt yapısına sahip. Doğal meyveli acai çiçeği ve Barbados kirazı da sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Sabahları ıspanak, muz ve ananasın suyunu tüketen güzel mankenin bu formülünün güne daha zinde başlamak için iyi bir enerji deposu olduğunu dile getiriyor.

Alessandra Ambrossio

img_3129

Derisini canlı tutmak için su ve serumlardan faydalanan manken, suyun ve yeşil içerikli olan meyve sularından başka hiçbir içeceğin cilt güzelliğine fayda etmediğini dile getiriyor. Ayrıca Adriana Lima gibi o da taze Hindistan cevizi suyunu tüketmeyi ihmâl etmiyor. Cildinin doğal güzelliğini ön plana çıkaran dumanlı göz makyajını daha çok tercih ediyor.

Behati Prinsloo

img_3130

Sabahları kahvaltıda avokadolu tost, kahve ve taze portakal suyu tüketen güzel manken, cildi için gül suyu spreyi kullanıyor. Günlük hayatında vücudunu dinç tutmak için pilates ve yüzme sporları en büyük yardımcısı…

Candice Swanepoel

img_3131

Cildi hassas olduğu için doğal ürünler kullanan manken, vücudu için Hindistan cevizi yağı; yüzünü yıkamak için de yeşil çay kullanmayı tercih ediyor. Sabah kahvaltıda sütlü çayla birlikte bal tüketiminin yanı sıra ev yapımı Granola (Tahıl gevreği ve kuru meyvelerden hazırlanan bir çeşit yiyecek) ve Yunan yoğurdu tüketmeyi tercih ediyor.

Elsa Hosk

img_3132

Sabah kahvaltıda yumurta tüketen güzel manken, spor olarak boks yapmayı tercih ediyor. “Flybar” olarak adlandırılan bu spor dalının vücudunun sıkı bir yapıya sahip olmasında faydalı olduğu kesin…

Jasmine Tookes

img_3133

Yatağa gitmeden önce her seferinde yüzüne buz ile masaj yapan manken, gözeneklerin kapanıp cildinin daha sıkı bir yapıya kavuşmasını sağlıyor. Vücudu için bebek yağı kullanırken yüzü için yine yatağa gitmeden önce E vitamini kullanmayı tercih ediyor.

Jac Jagaciak

img_3134

Sabah kahvaltıda öğün olarak yulaf ezmesinin yanı sıra doğal meyve suları (portakal, ananas elma ve benzeri) tüketmeyi daha sağlıklı buluyor. Vücudunun sıkı bir yapıya sahip olması için yoga yapmayı ve koşmayı da ihmâl etmiyor.

Kate Grigorieva

img_3135

Kahvaltı olarak yulaf lapasını ve siyah çayı tercih ediyor. Cildini nemlendirmek için kullandığı Hindistan cevizi yağı cildinin daha sağlıklı bir görüntü elde etmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra her gece yatmadan önce ballı süt içmekten de vazgeçmiyor.

Lais Ribeiro

img_3136

Sağlıklı bir cilt yapısında sahip olmak için her sabah kahvaltıda yeşil sebzelerin (Brokoli, marul, ıspanak ve benzeri) sularını tüketen manken ayrıca yumurta yemekten de vazgeçmiyor. Boks yaparak formunu koruyan mankenler arasında yer alan Lais, günlük hayatta koşmayı da ihmâl etmiyor.

Martha Hunt

img_3137Sabahları yunan yoğurdu, Lais Ribeiro gibi yeşil sebzelerin suyunu ve yulaf ezmesi tüketiyor. Vücudu için bebek yağı kullanan manken de yüzünü yıkarken yeşil çay kullanmaktan vazgeçmiyor. Ayrıca yoga yaparak vücudunun sıkı olmasını sağlayan manken bu şekilde güne daha sağlıklı ve zinde başladığını dile getiriyor.