Star Tv’nin Yeni Dizisi Hanım Köylü

Star’da başlayacak olan yeni dizinin Baş rollerini Yusuf Çim ve Gülsim Ali üstleniyorlar… Dizi, Gold Fiminin destekleriyle çekilmektedir. Gold Film bileceğimiz üzere Benim Hala Umudum Var, Hanımın Çiftliği, Urfalıyım Ezelden, Aşk, Asla Vazgeçmem gibi birçok yapıma imza atmıştı. Şimdide karşımıza Hanım Köylü Dizisi ile tekrar seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimlerinin Marmaris’in bir köyünde başladı, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan bulunuyor.  Mustafa Şevki Doğan Kedi Özledi, Osmanlı Tokadı, Dürüye’nin Güğümleri gibi yapımlarda da yönetmen koltuğunda bulunuyordu..

Hanım Köylü Dizisi

Saklıköy, doğası, atmosferi ve çok güzel kızlarıyla meşhur, cennet gibi bir yerdir.
Saklıköylüler bu güzelliklerinin, dışarıdan gelecek insanlar tarafından bozulacağından hep korkarlar.

Hanım Köylü Dizisi Su Başı

Köyün kızları dünyalar güzelidir. Köyden hiç bir kızı dışarıya vermez Saklıköylüler, eğer köyün dışından biri o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanımköylü’ olup, orada yaşamak zorundadır.

Hanım Köylü Dizisi Erkler

Sımsıcak, içten  bir aşk hikayesini anlatan dizi; Ferit’in ve bir çok bağrı yanık erkeğin ‘Hanım köylü’ olmasının eğlenceli, komik hikayesini ekrana getirecek.
Bu köyde “Hanım Köylü” kuralları işliyor!

 

Dizinin Oyuncuları, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı görülmektedir.

Hanım Köylü Dizisi At Sahnesi

Artık günümüzde bile internet çağını yaşadığımızın sizlerde farkındasınızdır.
Hanım Köylü Senaryosunda günümüzün sorunu olarak tabir edilen interneti ele alıyor, ana karakterlerimizin tanışması internet üzerinden gerçekleşerek,
internetten aşk mı yaşanır, İnternette tanıştığına nasıl güvenirsin sorularını eğlenceli bir dilde tam tersi şekilde bizlere yansıtacağından eminiz sanırım.
Ferit ile İlkgün, internette bir arkadaşlık sitesi sayesinde tanışıp, flört etmeye başlayacaklardır.

Hanım Köylü Dizisi Kızlar Çeşmesi
Yalnız ikisi de birbirini görmediklerinden dolayı biraz kuşkulu, bir o kadar da merak doludurlar.
Biraz da işi eğlenceye vurarak zaman geçirmeye başlayıp, işlerin birden ciddiye gittiğinde bütün olaylar hızlanacak ve önlerinde komedi macerasının kapısı açacaktır.
Ferit, kendisini birden Hanım Köylü de bulacaktır. Bundan sonra yaşananlar ise tek istediği aşkını elde edip, sevgisini yaşamak olacağını düşünmekteyiz.

Cumartesi 20.00’da Star’da başlayacak olan Hanım Köylü’de başrolü Yusuf Çim’le paylaşacak olan Bulgaristanlı güzel Gülsim Ali dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.18 Şubat 1995 Bulgaristan doğumlu olan güzel oyuncu sergilediği sempatik tavırların yanı sıra güzelliğiyle de adından söz ettiriyor.