Örgü Yastık Modelleri 2016

Örgü işi sevenlere basit bir şekilde yastıkları nasıl güzel bir dekorasyon aracı olarak kullanacağınızı anlatacağız. Örgü yastık modelleri hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz, ne tür malzemeler kullanmalıyız ve dahası için yazımı okumaya devam edin.

Yastıklar sadece yataklarda kullanılmıyor bu kesin, oturma odalarımızı da süslediği için onları sürekli aynı tarzla kullanmak sizi sıkabilir. Bu yüzden örgü yastık modelleri 2016 yazımızı hazırladık. Dekoratif yastık modelleri ortaya çıkartmak istiyorsak belli bir kalıbın dışına çıkmayı öncelikle göze alın sıra dışı düşünün ve karar verin. Oturma odanız, bahçe yada yatak odanızda özel bir atmosfer yakalamak istiyor musunuz? Eğer istiyorsanız bizim önerilerimize bir göz atmalısınız!

En güzel örgü yastık modelleri hazırlama ve kanepe ve koltuklarınızı süsleme zamanınız geldi. Dekoratif yastıklar özellikle kış aylarında evinizin ortamını sıcacık tutar. Bu işe yeni başlayan bayanlar lif örme teknikleri ile bu işi yapabilirler. Yapacağınız tasarımda ise tek ve düz renkler kullanmanız örme alışkanlığınızı arttıracaktır. Elinizdeki parça kumaşları eskimiş kazakları belli ölçülerde keserek, birbirine ekleyip farklı tasarımlar ile güzel örgü yastık modelleri ortaya çıkartabilirsiniz. Oluşturduğunuz düz renkli yastıklara tığ işi motif hazırlayarak yastık modelinize ekleyebilir onları süsleyebilirsiniz. Keçe kullanarak çiçek ve hayvan desenleri oluşturup buralara farklı dekorasyonlar yapabilir yastıklarınız da farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. En güzel yastık modelleri oluşturmanız dileğiyle. Bu konuyla ilgili olarak Tığ işi, İğne oyası takı ve eşarplar yazımızı da okuyabilirsiniz.