Muhteşem Yüzyıl Kösem’den İlk Fragman Geldi

0
1915

Muhteşem Yüzyıl Kösem ilk fragmanı yayınlandı. Kösem Sultan teaser 1 izle. Merakla beklenen dizide Muhteşem Yüzyıl Kösem’den İlk Fragman Geldi. Kösem’in aşkla, kanla, büyük zaferler ve ağır yenilgilerle geçen hayatını konu alan dizide, Sultan Ahmed’i Ekin Koç, Kösem Sultan’ın gençlik yıllarını ise Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandırıyor.

Fragman çıkar çıkmaz en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı ve Star, NTV, Cnbc-e ve Kral’da saat 21.45’te ekrana gelen fragman sosyal medyada gündem yarattı. Muhteşem yüzyıl kösem‘den ilk fragman geldi sizler için yayınlıyoruz.

Kösem Anastasia Tsilimpiou
Hazırlıkları uzun süredir devam eden ‘Muhteşem Yüzyıl- Kösem’ dizisinde Kösem Sultan’ın gençliğini canlandıracak oyuncu Yunan Anastasia Tsilimpiou oldu. Kösem Sultan Anastasia Tsilimpiou oldu

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yapımını Tims Productions üstlenirken, dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Berk Cankat, Eylem Yıldız, Alma Terzic, Gülcan Arslan, Kadir Doğulu ve Nadir Sarıbacak gibi isimler bulunuyor.

İŞTE MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM DİZİSİNDEN İLK KARELER