Matilde Morinho’yu Güzelliğiyle Gölgede Bıraktı

Premier ligin en büyük takımlarından biri olan Chelsea’nin patronu ve ünlü eski futbolcu Jose Mourinho, GQ Magazine Ödül Törenine kızı Matilde ile katılınca Matilde Morinho’yu güzelliğiyle gölgede bıraktı.

Süper mini etek ve iç çamaşırsız giydiği göğüslerini açıkta bırakan derin dekolteli siyah tuvaletli genç kız Mourinho’nun 18 yaşına yeni giren kızı Matilde’den başkası değildi. Ödül gecesinde babasından rol çalan ve tüm bakışları üzerinde toplayan Matilde peş peşe patlayan flaşlardan hiç de rahatsız görünmüyordu. Mourinho ise kızının bu kadar medyatik olmasından sıkılmış gibi bir görüntü verirken, kollarıyla da bir baba olarak kızını korumaya aldı.

Annesi Matilde Faria ile aynı adı taşıyan, Matilde’nin küçüklüğünü anımsayanlar, onun bu kadar kısa sürede serpilip, büyüyüp böylesine seksi bir genç kız olarak medyanın önüne çıkmasından şaşkındılar.

Matilde geçtiğimiz günlerde de ünlü One Direction müzik grubunun ünlü solisti Nial Horran ile bir otomobilde samimi bir şekilde görüntülenmişti. Paparazzilerden kaçmaya çalışan Matilde’nin Nial ile birlikte olmadığı sorularına açıklık getiren Mourinho, “Kızım ve Nial yakın arkadaşlar. Nial ve Grubu’nun dünya turnesinde uğradıkları Londra konseri sonrasında birlikte dostça bir yemek yediler o kadar” dedi.

 


Matilde Morinho’yu Güzelliğiyle Gölgede Bıraktı.