Gelmiş Geçmiş En İyi 5 Türk Dizisi

Türk dizileri seviliyor ve izleniyor, peki gelmiş geçmiş en iyi 5 Türk dizisi hangisi diye sorsak cevabınız ne olur? Bakalım bu liste size de tanıdık gelecek mi.

En İyi 5 Türk Dizisi

Beğenerek izlediğimiz bu diziler en çok izlenme oranları, keşke hiç bitmeseydi nidaları, bu dizi böyle mi biter tavırları, bir sezon daha giderdi çakallıkları ve bize dizi mi yok artislikleriyle işte o en iyi 5 Türk Dizisi.

Klavyenizin ← → (Ok) yön tuşlarıyla değiştirebilirsiniz.

4. İşler Güçler

Gelmis Gecmis En iyi 5 Turk Dizisi
Gelmis Gecmis En iyi 5 Turk Dizisi

Ahmet, Murat ve Sadi film çekme hayalleri kuran, ve parayı toplamak için ‘Meslek Hikayeleri’ adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür. amaçları bu programdan para topladıktan sonra gişe rekorları kıracak bir film çekebileceklerdir fakat çektikleri program yayınlanmayınca daha iyi bir bölüm çekmek için kolları sıvarlar.

Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Kendisinin artık tanınmadığını düşünmekte ve bu yüzden herkese sitem etmektedir. Murat, mesleğinin gereklerini yapmaya çalışırken , kendisini terketmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır. Sadi, gümrük memurluğunu oyuncu olmak için bırakmış, para dertleri ve ailevi sorunlarla uğraşmaktadır. Figüranlık yaptığı dizisinden başka gelir kaynağı olmayan Sadi için ‘Meslek Hikayeleri’nin yayınlanması ve ücretlerini almaları çok önemlidir. Bu sıra da programın Yapımcısı ve yapım ekibi işleri kolaylaştırmamakta güçleştirmektedir.

Klavyenizin ← → (Ok) yön tuşlarıyla değiştirebilirsiniz.