Evinize Farklı Dekorasyon Fikirleri 2017

Evinizin şeklinden sıkıldınız mı ? Değişiklik mi yapmaya karar verdiniz ? Peki nasıl mı? Koltuğunuzun yerinden sıkıldınız fakat değiştiremiyor musunuz ? Evinize Farklı Dekorasyon Fikirleri mi gerekli? O zaman hemen işe koyulalım.

Evinizi ferah göstermek amacıyla duvarlarını uygun renklere boyamak çok önemlidir. Eğer eşyalarınızın rengi çok canlı ve karışık ise daha mat renkler tercih etmelisiniz. Fakat eşyalarınız koyu renk ise duvarlarınızda sıcak renkler uygulamanızı öneriyorum. Yaşamınız çok hareketli ve yorucu, stresli ve yoğun ise açık mavi, açık yeşil yada pudra pembesi tonlarında renkler tercih etmelisiniz. Böylece eve geldiğinizde stresinizin ve yorgunluğunuzun azaldığını göreceksiniz.

Evinizin gelinliğidir perdeler. Eğer oda küçükse zebra stor perdeler kullanarak odanızın hacmini genişletmiş olursunuz. Tabi açık renk tercih ederek.  Fakat odanız geniş ve siz ihtişamdan hoşlanıyor,  klasik ve sadelikten uzaksanız tül perdeler kullanarak istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz.

Hiçbir şeyin yerini değiştirmeyip sadece konsolunuzun üstünü hareketlendirerek de evinizin sıkıcılığını gidermiş olursunuz. Bunun için size yardımcı olacak unsurların başında tabi ki de canlı çiçekler ve kokulu mumlar geliyor. Ayrıca duvarlarınıza mevsime uygun tablolar, büyük aynalar, abajurlar koyarak da odanızı şıklığa kavuşturmuş olursunuz.

Bunların yanı sıra kendinize hobi edinmek amacıyla da ”Buradan ev hanımlarına sesleniyorum” el emeği göz nuru dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Kurumuş ağaç dallarını sevdiğiniz renklere boyayıp dalların uçlarına süslemeler yapıştırarak da odanızı hareketlendirmiş olursunuz.

Evinizi dekore ederken amacınız renk uyumunu sağlamak ve fazla abartıya kaçmadan sade ve şıklığa önem vermek olsun. Bunun için her şey sizin elinizde. Evinize ayıracak zamanınız ve enerjiniz oldukça eviniz her daim şık görünecektir.