Burcu Esmersoy’da Hacklendi

Burcu Esmersoy çok büyük bir şok yaşıyor. Burcu Esmersoy’da Hacklendi, o da hacker kurbanı oldu. Geçtiğimiz yıl başlayan ve hala ne olduğu nasıl olduğu bulunamayan i-cloud vakalarının ardı arkası kesilmedi. Dünyayı sarsan ünlülerin en özel fotoğraflarını yayınlayan hackerlar şimdi de Burcu Esmersoy’a şok yaşattı. Burcu Esmersoy’un özel fotoğrafları internete düşer düşmez olay oldu, sosyal medya yıkılıyor. Burcu Esmersoy’un üstsüz fotoğraflarını sızdıran hackerler adeta durmak bilmiyor.

Konuyla ilgili Burcu Esmersoy’dan açıklama gelmezken fotoğrafların nasıl sızdırıldığı kimin yaptığı merak konusu oldu. Bazı sosyal medya platformlarında alay konusu bile olan bu durum karşısında Burcu Esmersoy’un tepkisi ne olacak bekleyip göreceğiz. Burcu Esmersoy’un yatakta üstsüz verdiği bu poz bize neyi gösteriyor? Yurtdışında ünlü isimlerin yaşadığı bu olay ülkemize de mi sıçradı? Biz bu soruları düşünürken hadi biraz hafıza tazeleyelim. Jennifer LawrenceKate Upton, Kim Kardashian, Kirsten Dunst, Kaley Cuoco​, Victoria Justice​, Brie Larson, ​Becca Tobin​​, Teresa Palmer, Ali Michael, McKayla Maroney, Mary Elizabeth Winstead, Kristen Ritter, ​Jessica Brown Findlay, ​Lea Michele ve dahası bir yıl önce başlayan i-clod saldırısı sonrası canları yanan ünlülerden bazıları.

Kaynağı bilinmeyen bir habere göre de Türkiye’de de böyle bir liste yayınlanmış ve içerisinde Burcu Esmersoy’un da ismi yer almakta. Eğer bu iddia gerçekse bazı ünlülerin canı sıkılacağa benziyor. İşte o liste; Ayşe Özyılmazel, Begüm Kütük, Burcu Esmersoy, Ece Sükan, Nil Karaibrahimgil, Pınar Altuğ, Şahnaz Çakıralp, Merve Sevi, Doğa Rutkay, Hülya Avşar gibi isimler bu listede yer alıyormuş. Bu listeden Burcu Esmersoy’da Hacklendi haberi gelince bu haber doğrumu yanlışmı epey soru işareti yaşatacak bizlere.