2017 Modasında İskandinav Esintileri

gelmesiyle birlikte bu sene de cool görünmek istiyoruz. Öyleyse ne yapmamız gerekiyor? Nasıl giyinmeliyiz? Neler takmalıyız? Hangi renkler moda? gibi birçok sorular kafanızı karıştırıyor olabilir. Sorularınızın cevabı sitemizde yer almakta. Bizi takip ederseniz modayla ilgili takip ettiğiniz  bütün soruları cevaplandırabiliriz. Bu sezon İskandinav tasarımlar çok moda. Yani saatlerin yanında takılar da büyük rağbet görmekte. Saatlerle birlikte küçük sade bileklikler şıklığınıza şıklık katacaktır.

Bu modanın vazgeçilmez rengi kasvetli renkler yani gri, siyah-beyaz parçalar.  Uzaktan bakıldığında hem gözü yormayacak hem de karmaşadan ayıracak kolaylığı sağlar.

Uzun yağmurluklar, her parçanın altına düz spor ayakkabılar, dümdüz ütülenmiş pantolonlar oldukça sık kullanılan detaylar. Eğer maskülen tarz hoşunuza gidiyorsa bu parçaları kombinlemek sizin için hiç de zor olmayacak.

Çanta olarak da düz sırt çantaları oldukça sık kullanılıyor. Dediğim gibi herkese hitap etmeyen bir tarz olsa da bu sene oldukça moda.