2015 Uzun Şişme Mont Modelleri

Havaların çok soğuduğu şu günlerde kar, yağışlar ve soğuk bütün yurdu etkisi altına aldı. 2015 Uzun Şişme Mont Modelleri sizi bu soğuk havalardan korumak için gardırobunuzda bulundurmanız gereken bir giysi olarak karşımıza çıkıyor. Markaların koleksiyonlarını da süsleyen uzun şişme mont modelleri 2015 sezonunda kullanışlı ve rahat olmalarıyla bizlerin yardımına koşuyor. Erkek uzun şişme mont modellerinin de yer aldığı koleksiyonlar sizlerin incelemesini bekliyor. Bu kış kolay geçmeyeceği daha yolun başındayken kendini gösterdi. Bu soğuklardan korunmak isteyen beyler erkekler için uzun şişme mont modellerini tercih edebilirsiniz.

Bayanların kış aylarında vazgeçilmezlerinden olan bayan uzun şişme mont modelleri 2015 sezonunda yenilenen yüzüyle sizlerin beğenisini ve kış modasını yakalamanızı bekliyorlar. Vücudu iyice saran, dolgun ve özel tasarımlarıyla stil oluşturabileceğiniz uzun şişme mont modelleri bayanların beğenisini bekliyor. Elyaf ve tüy destekleri ile oldukça dolgun gözüken şişme mont modellerinde canlı renkler ön plana çıkıyor. Bu sezon ise uzun şişme mont modellerinde pastel renkler ön plana çıkmaktadır. Birçok önemli marka bayanlara ve baylara özel hazırladıkları kış koleksiyonlarında uzun şişme mont modellerine yer verdi.

Uzun şişme mont modelleri yapısı itibarı ile vücudu sarmakta ve diz üzerine gelen boyu ile ısınızı korumada çok etkili bir yol izlemektedir. Soğuklardan korunmak için en iyi yol olarak gösterebileceğimiz uzun şişme mont modelleri 2015 kış sezonunun en önemli parçası olacak. Bu önemi taşıyan bu kıyafetin moda açısından da sizi iyi yansıtmasını istiyorsanız size tavsiye ettiğimiz renk ve modeldeki uzun şişme mont modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Şişme uzun mont modelleri yağmurda, karda sıvı itici özelliği ile kış aylarının en büyük alternatifi. Uzun şişme mont modellerinin birçoğu kapşon detayına sahip. Bazı modellerde ise kuşak ve kürk detayları dikkat çekiyor. Kış aylarında sportif kombin de özellikle de dışarıda zaman geçirecekseniz uzun şişme montlardan yararlanabilirsiniz. Rüzgârdan, sıvıdan sizi korurken oldukça hafif yapıları ile rahat bir kombine imza atabilirsiniz. Yeni sezon uzun şişme mont modellerine ışık tutabilecek modelleri sizler için seçmeye çalıştım. Bu modelleri inceleyebilir fikir sahibi olmak için bize yorum atabilirsiniz.

 

Bayan uzun şişme mont modelleri galerisi

Erkek uzun şişme mont modelleri galerisi