2014 Özel Tasarım Abiye Elbise Modelleri

Abiye modası da diğer tüm kıyafetler gibi hızla değişiyor. Siz de özel davet ya da gecelerde giyeceğiniz bu özel kıyafetin sezon modasına uygun olup olmadığından kesinlikle emin olmalısınız.

Tasarımcılar 2015 yılına ait abiye elbiseleri görücüye sunmaya başladılar bile. Bir çok modacı 2014 trendlerine uygun abiye elbiseler tasarlamaya başladılar. İlkbahar yaz sezonunun gelmesiyle bu aylarda özel gün ve geceleriniz de özel tasarım abiye modelleriyle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Abiye elbise modasında bu sezon özellikle renklerden hoşlananlar için iyi bir sezon olacak. Çünkü açık renk abiye elbiseler oldukça moda. 2014 Özel Tasarım Abiye Modelleri elbise renkleri ise maviler, yeşiller, turkuazlar. Bunun yanında siyah abiye elbiseler de kadınların vazgeçemedikleri elbiselerdendir. Siyah abiye elbise modası hiçbir zaman eskimez ve solmaz. 2014 de de siyah abiye elbiseler oldukça moda.

Dantel ise geçen sezon oldukça modaydı. Pek çok kadın dantel abiye elbiseleri ile bir çok düğün ve davetlerde ortada salındı. Dantel tam gaz moda olmaya devam ediyor. Ancak sadece siyah olarak değil. Renklerin bu sezon moda olacağını söylemiştik. Bu nedenle renkli dantel abiye elbiseler son derece moda olacak. Özellikle size tavsiyemiz su yeşili dantel bir elbise tercihinde bulunmanız. Çünkü maviye ve yeşile dantel çok yakışıyor. Hem kısa abiyeler de hem de uzun abiyeler de renkli ve özellikle mavi ile su yeşili tonlarında dantel elbiseler muhteşem bir görüntü yaratıyor.

Bu Makaleyi Okuduysanız  “Düzensiz Adet Sorunlarıyla İlgili Soru ve Cevaplar” Başlıklı Bir Önceki Makaleyi Okuyabilirsiniz.

  • Hatice Tosun

    Ya Ama bunlar Çok Güzeller

    • Mercan

      Teşekkürler, bizi takip etmeye devam edin.